Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Çare Sizsiniz | October 21, 2020

Scroll to top

Top

Tohum

Bölüm 14: Bir Ekolojik Şehir Tartışması- Kendi Evini Kendin Yap

Temmuz 12, 2016 | 3

Bölüm 14: Bir Ekolojik Şehir Tartışması Bu bölümde Çare Sizsiniz formatına uygun olarak insanların Kendi Evlerini Kendilerinin Yapacağı ekolojik bir şehir tasavvuru yapıyoruz.

Bu bölümde Prof. Dr. B. Gültekin Çetiner, İstanbul Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Atalık ve Uluslararası gazeteci/yazar/eylem … Tamamını Oku

Bölüm 12: Planlı Eskitme ve İsraf

Haziran 17, 2016 | 2

Bölüm 12: Planlı Eskitme ve İsraf Bu bölümde Prof. Dr. B. Gültekin Çetiner, Yüksek Mimar Çelik Erengezgin, İstanbul Ziraat Mühendisleri Başkanı Ahmet Atalık Planlı Eskitme ve İsraf konusunu masaya yatırdılar.

Planlı eskitme, satın aldığınız herhangi bir ürünün içerisine ne kadar … Tamamını Oku

Bölüm 11: Endüstriyel Tarım ve Çok Uluslu Şirketler

Haziran 1, 2016 | 3

Bölüm 10: Endüstriyel Tarım ve Çok Uluslu Şirketler

Prof. Dr. B. Gültekin Çetiner ve Yüksek Mimar Çelik Erengezgin’in sunduğu Çare Sizsiniz programının konuğu olarak İstanbul Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Atalık var.

Tarımda, Tohumda Çok Uluslu Şirketlerin rolü. Seri üretimin … Tamamını Oku

Bölüm 10: Tarım konusunda oyunlar

Mayıs 17, 2016 | 1

Çare Sizsiniz – Bölüm 10: Tarım konusunda oyunlar İstanbul Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Atalık ve Prof. Dr. B. Gültekin Çetiner Tarım konusunda dönen oyunları konuşuyorlar. Neoliberalist politikalarla tarım ne hale geldi? 1980 öncesi ve sonrası tarım politikaları. Tarımda … Tamamını Oku